در صورت رزرو خودرو بیش از 2 روز هزینه تحویل و عودت در فرودگاه و شهر دبی رایگان می باشد

سوالات متداول اجاره خودرو

با انتخاب کارا پلاس شما مستقیما از یک شرکت رنت خودرو با مجوز دولت دبی ماشین اجاره می نمایید.
شما میتوانید ابتدا خودرو دلخواه خود را انتخاب نمایید.سپس نسبت به رزرو آنلاین آن اقدام نموده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. یا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
۱.گواهینامه بین المللی ۲.پاسپورت ۳.ویزا ۴.برای افراد مقیم امارات آیدی و گواهینامه امارات ۵.پرداخت کردن هزینه اجاره اتومبیل ۶.ديپوزيت براي خودروهاي اكونومي از حدود ۱۳۰۰ درهم و يا معادل ريالی آن شروع میشود و براي خودرهاي لوكس تا ۳۰۰۰ درهم يا معادل ريالی آن
شما با اجاره ماشین از مجموعه کارا پلاس نیازی به پرداخت مالیات با عناوین مختلف نخواهید داشت.
كليه هزينه هاي جريمه، ساليك و پاركينگ برعهده مشتري ميباشد.
برای تردد در برخی معایر هزینه ای می بایستی پرداخت شود که سالیک نام دارد. در دبی هیچ ایستگاه عوارضی فیزیکی وجود ندارد و تمام اینموارد به صورت اتوماتیک می باشد. هزینه سالیک ۵ درهم می باشد.
حداقل مدت زمان اجاره ماشین در دبی، ۱ روز می باشد.
محل تحویل و عودت خودرو به انتخاب شما در هر نقطه از شهر دبی میباشد و در صورت رزرو خودرو بیش از ۲ روز، بابت تحویل و برگشت خودرو از شما هزینه ای دریافت نمی شود.
محدودیت کیلومتری خودروها ۲۵۰ کیلومتر به صورت روزانه می باشند. به ازای هر کیلومتر مازاد، ۱ درهم از شما هزینه دریافت می شود.
بله، امکان دریافت و برگشت خودرو در خارج از شهر دبی وجود دارد. هزینه‌های تحویل و عودت خودرو با توجه به لوکیشن مورد نظر شما متغیر بوده و حدوداً ۷۰ الی ۲۰۰ درهم است. مبالغ هزینه ترانسفر بر اساس مکان (رفت یا برگشت) به شرح زیر است:
– دفتر کاراپلاس: رایگان
– شهر دبی ( رزرو بیش از ۲ روز): رایگان
– شهر دبی (رزرو کمتر از ۲ روز): ۵۰ درهم
– امارت دبی (جبل علی – ابن بطوطه – حتا و…) : ۷۰ درهم
– فرودگاه شهر شارجه: ۱۰۰ درهم
– فرودگاه ابوظبی: ۲۰۰ درهم
برای این که در امارات بتوان رانندگی کرد محدوده سنی وجود دارد یعنی سن قانونی برای رانندگی ۱۸ سال است. اما افرادی می توانند خودرو اجاره کنند که حداقل سن آن ها ۲۱ سال باشد. البته در نظر داشته باشید که برخی شرکت ها حداقل سنی را که در نظر می گیرند ۲۵ سال است. برای این که بتوان به اجاره خودرو در دبی پرداخت بایستی که تمام قوانین سنی را در نظر بگیرید.
در دبی نیز همانند دیگر شهر های دنیا رانندگی در حال مستی و یا استفاده از مشروبات الکلی ممنوع است و اگر چه این قانون بسیار بدیهی می باشد، اما با این حال کسانی هستند که با مصرف الکل پشت فرمان می نشینند و هوس رانندگی می کنند. درجه قانونی استفاده از مشروبات الکلی به هنگام رانندگی صفر است و قانون با متخلفین این قانون به شدت برخورد می کند. جریمه رانندگی این تخلف به ۲۰ هزار درهم می رسد، علاوه بر این ۲۳ نمره منفی دارد و خودرو به مدت ۶۰ روز توقیف می شود. و این تنها مجازات نیست، متخلف به زندان تحویل داده می شود تا دادگاه درباره ایشان تصمیم گیری کند.
بسته به نوع خودرو درخواستی، شما مبلغی را به صورت ریالی یا ارزی به صورت ضمانت در شرکت قرار میدهید. که این مبلغ در زمان رزرو خودرو با توجه به خودرو مورد اجاره دریافت می شود. این مبلغ بعد از ۲۰ روز کاری از تاریخ عودت خودرو، بعد از استعلام نهایی خلافی و سالیک بحساب مشتری در ایران یا امارات متحده (بنا به خواست مشتری) عودت داده میشود.
شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و یا عضویت در صفحه اینستگرام شرکت نسبت به آخرین اخبار مجموعه و تخفیف ها اطلاع حاصل نمایید.
شما می توانید نسبت به انتخاب خودرو و تاریخ مورد نظر از طریق سایت اقدام نموده، سپس کارشناسان شرکت جهت هماهنگی و اعلام قیمت با شما تماس خواهند گرفت.
شرکت کارا پلاس یک مجموعه دارای مجوز در کشور امارات می باشد، لذا در هنگام تحویل خودرو نسبت به عقد قرارداد و تحویل یک نسخه به اجاره کننده ماشین ملزم می باشد. همچنین پس از تحویل خودرو و ظرف ۱۵ روز کاری نسبت به صدور صورتحساب و ارسال آن به مشتری محترم اقدام می نماید.
تا قبل از ۴۸ ساعت مانده به زمان تحویل خودرو هیچ هزینه کنسلی از مشتری دریافت نمی شود ولی بعد از ۴۸ ساعت ۵۰% از مبلغ رزرو به عنوان هزینه کنسلی دریافت می گردد.
دفتر دبی: در صورت اجاره خودرو، هر ساعتی از شبانه روز با هماهنگی قبلی آماده تحویل و دریافت خودرو می باشد.
دفتر تهران (امور اداری و رزرو): روزهای شنبه تا پنجشنبه در طول ساعات اداری آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می باشند.
در صورت بروز هرگونه تصادف حتی تصادفات جزئی، می بایستی با پلیس تماس گرفته شود تا با حضور آنان بررسی و در سیستم ثبت شود. تمام خودروها دارای بیمه کامل می باشد و در صورت خسارت دیدن به شرط مقصر نبودن هزینه ای بابت خسارت احتمالی به عهده اجاره کننده نخواهد بود. در صورتیکه اجاره کننده خودرو مقصر باشد پس از دریافت گزارش پلیس هیچگونه هزینه ای بابت تعمیرات و افت قیمت دریافت نمی گردد و صرفا بدلیل مقصر بودن اجاره کننده، بیمه مبلغی بابت کارمزد دریافت می کند.

در صورتیکه در صفحه سوالات متداول، به جواب پرسش خود نرسیدید می توانید از طرق صفحه تماس با ما سوال خود را مطرح بفرمایید. کارشناسان کارا پلاس در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.

به راحتی با ما در تماس باشید
  ما به تحلیل مستمر نیازهای مشتریان و فراهم‌سازی امکاناتی بهینه برای پاسخگویی به آن‌ها پایبند هستیم. در این راستا سعی کرده‌ایم تا آسایش و ترجیحات مشتریان را در اولویت قرار دهیم و خدماتمان را با معیارهای آن‌ها بسنجیم.

  • دفتر مرکزی:
  • دبی – دیره – میدان ساعت – ساختمان بیزینس ویلیج
  • بلوک B – دفتر ۶۰۱
  • شماره های تماس : ۴۳۳۵۰۸۳۰-۹۷۱+
  • دفتر تهران:
  • خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزا زینالی – پلاک ۱۳۸ – طبقه سوم -واحد ۸
  • خط ویژه : ۸۸۵۱۰۱۳۵-۰۲۱
  • info@karaplusrental.com