نماینده رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در امارات

Range Rover Velar

price
شروع از درهم700 / هر روز
2021 بنزین اتومات 250

RANGE ROVER SPORT

price
شروع از درهم1,500 / هر روز
2024 بنزینی اتومات 250

رنج روور، لوکس‌ترین قدرتمند

اگر از آن دسته افرادهایی هستید که دوست دارید با یک تیر دو نشان بزنید و در کنار قدرت و شتاب، زیبایی و لوکس بودن را داشته باشید؛ خودروهای رنج روور مختص شما هستند. این شرکت خودروسازی سابقه‌ای موفق و درخشان در این حوزه داشته و از سال 1969 اقدام به تولید خودروهای لوکس کرده است. این خودروها در سراسر جهان بسیار معروف هستند و بسیاری از افراد اقدام به اجاره خودرو رنج روور در دبی می‌کنند.
این شرکت اولین خودرو خود را در سال 1969 در تعداد 26 نسخه تولید و روانه بازار کرد. استقبال از این خودروها بسیار چشمگیر بود و این دلیلی برای تولید انبوه و پیشرفت این شرکت شد. این شرکت خودروسازی در طول مدت زمان فعالیت خود تنها 4 بار طراحی خودروهای خود را تغییر داده که این خود نشان دهنده کیفیت بالا و اصالت محصولات آن است.
برخلاف سایر خودروها که لوگو و آرم خاصی برای محصولات خود در نظر می‌گیرند. این شرکت نام خود محصول یعنی Range Rover را بر روی تمامی خودروها آورده است. این موضوع خود یکی دیگر از نشانه‌ها اصالت و کامل بودن محصولات رنج روور دارد.

سخن پایانی

در این مقاله یکی از خاص‌ترین خودروهای تاریخ یعمی رنج روور بررسی شد. اگر شما هم بعد از مطالعه این مطلب تمایل به اجاره خودرو رنج روور در دبی دارید می‌توانید به سایت کارا پلاس مراجعه کنید. این مجموعه یکی از مطمئن‌ و معتبرترین شرکت‌ها در زمینه رنت خودرو در دبی است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و اجاره خودروها با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط باشید.