sales

Nissan Sunny

130 درهم برای هر روز
شروع از درهم120.0 / هر روز
2023 بنزینی اتومات 25000
sales

Nissan Sentra

140 درهم برای هر روز
شروع از درهم130.0 / هر روز
2019 بنزینی اتومات 25000
sales

Nissan Kicks

160 درهم برای هر روز
شروع از درهم150.0 / هر روز
2019 بنزینی اتومات 25000

Nissan Patrol

price
شروع از درهم650.0 / هر روز
2023 بنزینی اتومات 25000

نیسان؛ قدرتمندترین محصول خودروسازی جهان

به احتمال زیاد بارها نام نیسان را شنیده‌اید؛ محصول آسیایی قدرتمندی که برای چندین بار متوالی جایگاه بهترین‌ها را به خود اختصاص داده است. این شرکت خودروسازی به دلیل مشکلاتی که در ابتدای امر وجود داشت به ساخت قطعات کامیون مشغول بود. سپس بعد از گذشتن سال‌ها و عبور از شرایط نامساعد برای اولین بار در سال 1933 اولین خودروی سواری را تولید و به بازار عرضه کرد. برخلاف تصورات استقبال آنچنانی از این محصول انجام نشد، چند سال بعد این شرکت توانست سرمایه گذاران بسیاری را شیفته خود کند و خودروسازی را از سر بگیرد.امروزه این خودروها آنچنان معروف هستند که دوستداران آن برای تفریح و استفاده از آخرین مدل های این کارخانه، اقدام به اجاره خودرو نیسان در دبی می کنند.
در سال 2012 ششمین جایگاه خودروسازی برتر جهان را به خود اختصاص داد. این شرکت در سال 2013 توانست بهترین خودروی الکتریکی را تولید کرده و به بازار عرضه کند. استقبال چشمگیری از این خودرو صورت گرفت، به طوریکه می‌توان گفت از سال 2013 نام نیسان جهانی شد. در سال 2018 این شرکت توانست بهترین جایگاه خودروسازی در آمریکای شمالی را از آن خود کند.
شاید با خود بیاندیشید دلیل محبوبیت این خودروها چیست؟ این شرکت خودروسازی ژاپنی با بهترین طراحی و عالی‌ترین مواد اولیه محصولات خود را می‌سازد. تمام خودروهای این مجموعه علاوه بر قدرت و شتاب عالی جز خودروهای لوکس شناخته می‌شوند. طراحی ظاهری و داخلی این محصولات نیز یکی دیگر از دلایل اصلی محبوبیت این خودروها به شمار می‌روند.

لوگوی شرکت خودرو سازی نیسان

این شرکت به جای استفاده از لوگوهای پیچیده از نام محصول استفاده کرده و نام نیسان را در داخل حلقه‌ای انداخته است. جالب است بدانید نام نیسان مخفف کلمه Nihon Sangyo که نام اولیه کمپانی بود گرفته شده است.

اجاره خودرو نیسان در دبی

اگر شما هم بعد از مطالعه مطالب پیشین بر آن شدید که اقدام به اجاره خودرو نیسان در دبی کنید، بهتر است بدانید کارا پلاس در این زمینه همراه شماست. این مجموعه یکی از معتبرترین و مطمئن‌ترین شرکت‌های اجاره خودرو در دبی است که تنوع خودرو بسیار بالایی دارد. همچنین این مجموعه خودروهای خود را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. اگر شما هم جز علاقه مندان به اجاره خودرو نیسان در دبی هستید می‌توانید به قسمت محصولات این مجموعه مراجعه کرده و بعد از انتخاب مدل و نوع خودرو سفارش خود را به ثبت برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش محصول می‌توانید با کارشناسان مجرب این مجموعه در تماس باشید.