نماینده رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در امارات

Mazda 6

price
شروع از درهم220 / هر روز
2023 بنزینی اتومات 250

Mazda CX5

price
شروع از درهم260 / هر روز
2022 بنزین اتومان 250

مزدا؛ خودرویی به روشنایی اهورا مزدا

به احتمال زیاد بارها خودروهای مزدا را در خیابان‌های شهر دیده‌اید. خودروهایی شیک و لوکس که شتاب و سرعت بسیار بالایی دارند. رانندگی با این خودروها به قدری آسان و راحت است که اجاره خودرو مزدا در دبی به یکی از اولویت‌های مسافران تبدیل شده است. اگر بخواهیم به صورت خلاصه درباره این خودرو صحبت کنیم می‌توانیم به تاریخچه آن اشاره کنیم. این شرکت خودروسازی در سال 1927 فعالیت خود را در زمینه خودروسازی آغاز کرد. این مجموعه در شهر هیروشیمای ژاپن واقع شده است و جز یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های این منطقه به شمار می‌آید.
این مجموعه مانند بسیاری از شرکت‌های خودرسازی به نام جهان، آسیایی بوده و از کیفیت و دقت بالایی برخوردار است. محصولات این شرکت دارای طراحی بسیار دقیق و کاربردی هستند، به طوریکه بسیاری از افراد شیفته محصولات این شرکت هستند. این قضیه مستثنی ندارد و حتی در خارج از کشور مسافران ترجیح می‌دهند اقدام به اجاره ماشین مزدا در دبی کنند. طراحی زیبا تنها در شکل ظاهری این خودروها خلاصه نمی‌شود، بلکه طراحی کابین و داخل خودرو نیز بسیار جذاب و حیرت برانگیز است.
این شرکت خودروسازی امروزه به یکی از مجموعه‌های خودروسازی مطرح جهان تبدیل شده و محصولات خود را به همه کشورها صادر می‌کند. کارخانه‌های بسیاری در کشورهای دیگر به مونتاژ و تولید محصولات این مجموعه می‌پردازند. این شرکت در سال 2015 موفق به تولید 1.5 میلیون خودرو و وسیله نقلیه شد و جایگاه پانزدهم در لیست کارخانه‌های برتر خودروسازی جهان را از آن خود کرد. محصولات این مجموعه به دلیل طراحی و شکل ظاهری که دارند به خودروهای لوکس و تجملی شباهت دارند؛ اما جالب است بدانید قدرت موتور و شتاب این محصولات همانند ظاهرشان عالی و درجه یک است.

لوگوی شرکت خودروسازی مزدا

اگر اقدام به اجاره مزدا در دبی کنید متوجه لوگوی سیلور زیبایی بر روی تمامی خودروهای این برند خواهید شد. لوگوی این مجموعه همانند خود شرکت داستان دور و درازی دارد و از زمان افتتاح تاکنون بارها تغییر کرده است. نماد این شرکت به صورت M بزرگ یا در نگاه بسیاری دیگر به شکل V است. اگر بخواهیم به معنا و مفهوم این نماد اشاره کنیم می‌توانیم بگوییم مانند پرنده‌ای در حال پرواز و اوج گرفتن است.
سوال‌های بسیاری درباره نام این مجموعه وجود دارد. این شرکت نام خود را از اهورا مزدا، خدای روشنایی‌ها و درخشانی گرفته است. دلیل این موضوع را می‌توان هدف موسس این مجموعه دانست که می‌خواهد محصولاتش همواره در اوج و درخشان باشند.

اجاره خودرو مزدا در دبی

در این مقاله یکی از بهترین برندهای خودرو یعنی مزدا را به شما معرفی کردیم. اگر شما هم بعد از مطالعه این مطلب قصد اجاره خودرو مزدا در دبی را دارید می‌توانید به سایت کارا پلاس مراجعه کنید. این مجموعه یکی از معتبرترین و بهترین شرکت‌ها در زمینه اجاره خودرو در دبی است و تنوع محصولات زیادی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و انتخاب محصول می‌توانید با کارشناسان مجرب این مجموعه در تماس باشید.