نماینده رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در امارات

Ford Mustang

price
شروع از درهم550 / هر روز
2021 بنزینی اتومات 250

اجاره خودرو فورد در دبی

فورد یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین خودروسازان است. شهرت این شرکت تنها منحصر به آمریکا نیست. طرفداران فورد در سر تا سر جهان وجود دارند. شهرت شرکت فورد تنها به دلیل ماشین‌های لوکس و به روز خود نمی‌باشد. این شهرت و آوازه امروزه در دبی نیز به وضوح دیده می‌شود. خودروهای فورد یکی از پرطرفدارترین‌ها برای اجاره در دبی به شمار می‌آیند. در این مقاله قصد داریم شما را با شرکت فورد موتور آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کمپانی و نحوه اجاره خودرو فورد در دبی با ما همراه باشید.

فورد؛ آمریکایی به یاد ماندنی

شرکت فورد موتور یک شرکت خودروسازی آمریکایی است. این شرکت با وجود این‌ که در یکی از ایالات آمریکا واقع است؛ ولی چند ملیتی می‌باشد. فورد در سال 1903 توسط هنری فورد تاسیس شد. نخستین کارخانه فورد در شهر دیربورن ایالت میشیگان احداث شد.
تولیدات این خودروسازی تنها منحصر به اتومبیل‌های سواری و باری نمی‌باشد. این شرکت با مارک لینکن خودرو‌های لوکس نیز تولید می‌کند. امروزه بیش از یک قرن از تاسیس این کمپانی می‌گذرد. کسب و کار پرسود فورد در طی این سال‌ها نسل به نسل در خانواده فورد انتقال پیدا کرده است.
امروزه فورد به عنوان دومین تولید کننده خودرو در آمریکا شناخته می‌شود. جایگاه جهانی این کمپانی نیز در سال 2011 تثبیت شد. شرکت فورد از سال 2011 مقام پنجمین خودروساز بزرگ جهان را به خود اختصاص داده است.
این شرکت باعث تغییر و تحولات بسیاری در دنیای اتومبیل‌ها از دیر باز تا به امروز شده است. یکی از این موارد ابداع خط تولید یا تولید به صورت مونتاژ است. در نتیجه این اقدام، خودرو‌ها به تولید انبوه رسیدند. با تولید انبوه در نهایت خودرو به دست عموم نیز رسید. شما امروزه نیز می‌توانید اجاره خودرو فورد در دبی را به راحتی انجام دهید.

لوگوی فورد

لوگوی فورد، یکی از قابل تشخیص‌ترین لوگو‌ها در بین شرکت‌های گوناگون است. آرم ماشین‌های فورد در طی سال‌ها دچار تغییرات کمی‌شده است. اصلی‌ترین عنصر لوگوی فورد اسم برند به صورت حروف شکسته انگلیسی است. این نوشته انگلیسی در داخل بیضی آبی رنگ سال‌هاست که به عنوان آرم فورد شناخته می‌شود. دلیل انتخاب بیضی به دلیل بی حاشیه بودن این شکل است.
بیضی نمادی از امنیت، آرامش، اعتماد و کیفیت است. کنار هم قرار گرفتن اجزای مختلف این لوگو باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان شده است. برخی تغییراتی که در این آرم رخ داده به دلیل این بوده که با مدل ماشین‌های تولید شده هماهنگی پیدا کند. شکل و شمایل کلی این آرم، شباهت زیادی با امضای هنری فورد دارد.

سخن پایانی

در این مقاله به توضیحاتی از تاریخچه شرکت فورد اشاره شد. فورد یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین برند‌های تولید ماشین، در سراسر جهان است. شما می‌توانید برای اجاره خودرو فورد در دبی به وب سایت کارا پلاس مراجعه کنید.