Citroen C3

price
شروع از درهم150.0 / هر روز
2020 بنزین اتومات 25000

شرکت سیتروئن: بزرگترین خودروساز اروپا

سیتروئن شرکت خودرو سازی فرانسوری می‌باشد. این خودرو‌ها اغلب به راحتی در حین رانندگی شهرت دارند. این شرکت مراحل پیشرفت و معروفیت را در مدت زمان کم به سرعت پیمود. تنها بعد از 8 سال از تاسیس سیتروئن به عنوان چهارمین خودرو ساز بزرگ جهان شناخته می‌شد. سیتروئن در اروپا نیز جایگاه اول را کسب کرد و بزرگترین خودروساز اروپا به شمار می‌رفت.شما می‌توانید به راحتی نسبت به اجاره خودرو سیتروئن در دبی اقدام نمایید.
این شرکت آوازه‎ای جهانی دارد. در دبی نیز می‌توان شهرت و آوازه این ماشین‌ها را مشاهده کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با سیر تغییر و تحولات این خودروسازی عظیم آشنا کنیم. اگر قصد اجاره خودرو سیتروئن در دبی را داشته باشید با ما همراه باشید.

تاریخچه خودرو سیتروئن

سیتروئن در سال 1919 توسط آندره سیتروئن تاسیس شد. آندره پیش‎تر به عنوان فعال صنعتی در زمینه تولید جنگ افزار شناخته می‌شد. همکاری او با برادران مورس با گذر زمان باعث تاسیس این شرکت اتومبیل سازی شد. شرکت سیتروئن در آن زمان به عنوان اولین خودروسازی بزرگ خارج از ایالات متحده آمریکا شناخته می‌شد.
در سال‌های اول شروع به کار سیتروئن با تولیدات ساده خود توانست نیاز بازار اروپا را تامین کند. 8 سال بعد از تاسیس سیتروزئین توانست جایگاه خود را در سطح جهانی تثبیت کند. این کمپانی به عنوان بزرگ‌ترین خودروساز در سطح اروپا و چهارمین خودروسازی بزرگ در جهان شناخته می‌شد. در سال 1931، این شرکت مونتاژ وسایل نقیله تجاری را نیز آغاز کرد.
آندره سیتروزئین ابداع کننده سیستم دیفرانسیل جلو در اتومبیل‌ها می‌باشد. او کار خود را با تولید چرخ دنده آغاز کرد و سپس پا به عرصه خودروسازی گذاشت. سیتروئن امروزه به عنوان تابعه‌ای از گروه پژو-سیتروئن محسوب می‌شود.

لوگوی خودرو سیتروئن

لوگوی سیتروئن نماد چرخ دنده است. این آرم نمادی از پیشرفت رو به بالا و ترقی است.
لوگوی سیتروئن شباهت زیادی به چرخ دنده دارد. این شباهت به این دلیل است که این کمپانی فعالیت خود را با تولید چرخ دنده آغاز کرد.
این لوگو در سال 2022 به روز شد. طراحان از این جمله که “برای جلو رفتن و پیشرفت گاهی باید به عقب برگشت” الگو گرفته‌اند. لوگوی جدید سیتروئن در واقع بازگشتی به آرم این خودروسازی در سال 1919 است.

در پایان

در این مقاله اولین شرکت ماشین سازی خارج از آمریکا به شما معرفی شد. سیتروئن در مدت کم توانست موفقیت‌های چشم گیری کسب کند. شهرت و آوازه این خودروسازی جهانی است و تنها منحصر به فرانسه نمی‌شود.
کارا پلاس مجموعه معتبر در زمینه اجاره انواع خودرو‌های لوکس در دبی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اجاره خودرو سیتروئن می‌توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید. کارشناسان مجرب این مجموعه به شما در انتخاب خودرو مورد نظرتان مشورت می‌دهند. از طریق بخش تماس با ما موجود در وب سایت می‌توانید با کارشناسان کارا پلاس در ارتباط باشید.