sales

Chevrolet Spark

100 درهم برای هر روز
شروع از درهم95.0 / هر روز
2020 بنزینی اتومات 25000
sales

Chevrolet Groove

195 درهم برای هر روز
شروع از درهم180.0 / هر روز
2023 بنزین اتومات 25000
sales

Chevrolet Captiva

250 درهم برای هر روز
شروع از درهم230.0 / هر روز
2023 بنزینی اتومات 25000

CHEVROLET CAMARO

price
شروع از درهم550.0 / هر روز
2019 بنزین اتومات 25000

شورلت، خودرو مستحکم آمریکایی

کمپانی عظیم شورلت، یکی از برند‌های معروف و نام آشنا در بین خودروسازی‌ها است. محصولات این شرکت آمریکایی از دیرباز محبوبیت زیادی در جوامع و عموم برای خود کسب کرده‌اند. امروزه این شهرت و آوازه در شهر دبی نیز وجود دارد. یکی از رکوردارترین اجازه‌های خودرور را، اجاره خودرو شورلت در دبی مختص خود کرده است. اگر شما هم قصد سفر به دبی را دارید و برای داشتن سفری هرچه بهتر، قصد اجاره خودرو شورلت در دبی را داشته باشید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کمپانی تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

تاریخچه شرکت شورلت

شورلت در واقع یک شرکت خودروسازی آمرکایی است که در سال 1911 توسط ویلیام سی و لوئیس شورلت تاسیس شد. پس از گذشت هفت سال در سال 1918 این شرکت خودروسازی توسط کمپانی جنرال موتور خریداری شد و امروزه شورلت به عنوان گروهی از خودروهای این کمپانی تولید می شود. اسم این کمپانی از روی اسم راننده نام آشنای سوئیسی که خود یکی از موسسان این کمپانی است انتخاب شده.
لوئیس شورلت، در سال 1878 در فرانسه متولد شد؛ او چندین سال بعد به همراه دو تن از برادران خود آرتور و گاستون به کانادا مهاجرت کرد. لوئیس سپس به آمریکا رفت و در زمینه ماشین و اتومبیل های مختلف شروع فعالیت کرد. استعداد وافر لوئیس در زمینه خودرو باعث شد به همراه ویلیام سی اتومبیلی جدید که به سبک خودرو های فرانسوی شباهت زیادی داشت طراحی کنند.
در سال 1911 این اتومبیل طراحی شده که به اسم شورلت نام گذاری شد در آمریکا به تولید انبوه نزدیک به 3000 هزار دستگاه رسید. از تولیدات اخیر و محبوب این شرکت اتومبیل سازی می‌توان به شورلت کامارو 2021 و شورلت تراورس 2022 اشاره کرد. محبوبیت زیاد این کمپانی باعث شده است که مسافران، تمایل زیادی به اجاره خودرو شورلت در دبی داشته باشند.

لوگوی شرکت شورلت

لوگوی شورلت یکی از لوگوی های معروف در سرتاسر جهان است. در طول زمان کم‌ترین تغییر را داشته و به همین سبب شناسایی آن به سادگی امکان پذیر است. آرم این شرکت به رنگ زرد و طلایی است که حاشیه نقره‌ای رنگ دارد. این لوگو را اغلب افراد به شکل پاپیون یا صلیب تشبیه می کنند. روایت‌های مختلفی در مورد ایده اولیه و طراحی این لوگو وجود دارد.

در پایان

در این مقاله به طور کلی توضیحاتی از شرکت خودروسازی شورلت ارائه شد و شما با یکی از محبوب‌ترین خودروهای آمریکایی آشنا شدید. شما می‌توانید برای اجاره خودرو شورلت در دبی به وب سایت کارا پلاس مراجعه کنید. در این وب سایت تنوع زیادی از محصولات وجود دارد و به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را با توجه به کاربرد و سلایق خود انتخاب کنید. چنان چه قصد داشته باشید سفری به یاد ماندنی در دبی داشته باشید؛ پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات کارا پلاس که یکی از بهترین و معتبرترین مجموعه های اجاره خودرو در دبی به شمار می‌آید استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اجاره خودرو در دبی می‌توانید به وب سایت کارا پلاس مراجعه کنید و هم چنین از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.