Lexus GX 460

price
شروع از درهم550.0 / هر روز
2022 بنزینی اتومات 25000

لکسوس؛ انقلابی جدید در دنیای خودروسازی

به احتمال زیاد بارها خودروهای لوکس و شیک لکسوس را در خیابان‌ها یا نمایشگاه‌های خودرو دیده‌اید. خودروهایی که نه تنها از نظر ظاهری هیچ عیب و نقصی ندارند، بلکه از نظر فنی و قدرت نیز بی‌رقیب هستند. اگر به دنبال اجاره خودرو لکسوس در دبی هستید، بهتر است پیش از آن اطلاعات جامعی در این باره داشته باشید. لکسوس برندی جوان است که از اواخر دهه 80 میلادی پا به عرصه خودروسازی گذاشت. این برند در واقع زیر مجموعه شرکت تویوتا است و هدف از به وجود آمدن آن تولید خودروهای لوکس و صادرات آن به کشورهای اروپایی و آمریکایی است. این شرکت آسیایی با توجه به نحوه تولید و ساخت دقیقی که داشت توانست در مدت زمان کوتاهی در دل افراد زیادی جا باز کرده و یکی از خودروهای محبوب جهانی به شمار بیاید.
این خودروی لوکس که علاوه بر آسیا بازار جهانی را نیز به خود اختصاص داده است، یکی از محبوب‌ترین و لوکس ترین برندهای موجود در دنیای خودروسازی به شمار می‌آید. خودروهای این شرکت هم اکنون با خودروهای کشورهای آمریکایی و اروپایی رقابت می‌کنند و جایگاه دهم در لیست بهترین خودروها را به خود اختصاص داده‌اند. احتمالا شما هم جز یکی از علاقمندان به اجاره خودرو لکسوس در دبی باشید و بخواهید سواری با این خودروهای زیبا و خوش دست را تجربه کنید.
این شرکت از سال 2010 آغاز به فعالیت در حوزه خودروهای هیبریدی کرد. همانند محصولات سابقش، این خودروها نیز مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفتند. این خودروها انقلابی عظیم در صنعت خودروسازی ایجاد کردند و یکی از محبوب‌ترین خودروهای این عصر شدند.

لوگو لکسوس

لوگو شرکت لکسوس برخلاف سایر شرکت‌ها که نمادین و بامفهوم هستند، بسیار ساده و قابل فهم است. برای نمایش این خودروها از حرف اول شرکت یعنی L در داخل دایره‌ای استفاده شده است. این نماد بر رو تمامی خودروهای این شرکت وجود داشته و نشانه‌ای برای معرفی محصولات این مجموعه است. شما می‌توانید به راحتی با دیدن این لوگو خودروهای لکسوس را از سایر مجموعه‌ها تشخیص دهید.